Sperma İthalatı

■ Sperma İthalatı

■ Gelişmiş ülkelerde yaptığımız AR-GE ve eğitim çalışmaları sonucu oluşturduğumuz deneyimli kadromuz ve bilgi birikimimizin sonucunda Kalkan Genetik ailesi olarak sektörde yerimizi almış bulunuyoruz.

■ Cinsiyeti Belirli Sperma ve Harmony Freeze (Özel Dondurma Tekniği) başta olmak üzere dünyada çığır açan teknolojilere imza atan ve sektördeki liderliğini ve genetik üstünlüğünü sürdüren İNGİLİZ COGENT BREEDİNG LTD. Şirketi ile yapmıştır.

■ Hedefimiz hayvancılık sektörünün öncü ve lider bir kuruluşu olmak, sektörün sağlıklı devamlılığını sağlamakta üzerine düşen sorumluluğu taşıyabilmek, ülke genelinde satış, pazarlama ve AR-GE çalışma ağı ile MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ esasına dayalı olmak üzere ülke genetiğine katkıda bulunmaktır.

■ Hedefimiz siz değerli müşterilerimiz ve sektör kuruluşlarımız ile uzun soluklu işbirliği ve iş ortaklıkları yapabilmektir.

■ Sperma Satışı

■ Kaliteli Sperma En İyi Yatırımdır. Öncelikle, döl kontrolü yapılmış, yani dişi buzağıları inek olduktan sonra izlenerek puanlanmış olan boğaların spermaları "kaliteli sperma" olarak değerlendirilir.

■ Firma olarak, kaliteli sperma ithalatı yapıyor ve ülkemizin her köşesine pazarlıyoruz. Her işletme kendi ihtiyacı yönünde sperma seçmelidir.